Ben 10 Omniverse Macera oyunu oyna, oyunları

Oyun Açıklaması (Nasıl Oynanır): Ben 10 Omniverse Macera Ben ten Omniverse, benten çizgi film serisinin bu sezon verilen adı ayrıca bu oyunda süper bir mücadeleye varmısınız. Oyun yüklendikten sonra tek kişilik ya da iki kişilik seçeneğini belirleyin ve karakterinizi oluşturun. Oyunu tek kişilik oynarken kontroller yön ve Z,X,C tuşlarıdır. Diğer oyuncu tuşları ise Q,W,E ve S tuşlarıdır. İyi oyunlar.
Reklam
<ıframe name="oyunadi" src="httP://www.PurPletreestudio.com/resources/showroom/omniverse/game/index.html" width="850" height="500" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0">
Reklam
Oyun linki
Yorum Yaz
Oyla:
27
9
| Bu oyun 14210 defa oynanmış
Paylas
Yorumlar

Yorum Gönder


Yorum Adı:
Yorumunuz:
Güvenlik:
Yorum Gönder
en yeni oyunlar - Designed by EraTasarım Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 oyunone.com Oyunone, Bedava Türkçe oyun, Sarkozy Tokatlama, 3D Oyunlar, İki kişilik oyunlar, Smackdown Oyunları,Balon Patlat,Kız oyunları, Kayu oyunları,Muhteşem Yüzyıl Oyunu, Recep İvedik Oyunları Türkiye'nin en kolay oyun oynama sitesi.OyunOne.com üzerinden bedava yüzlerce flash oyun(lar) oynayabilirsiniz. Oyunone'da Oynadığınız oyunlar yapımcılarına aittir.Tüm dünyadaki yeni oyunları anlık takip edebilir ve güncel olaylardan esinlenerek yapılan oyunlarıda oynayabilirsiniz. Oyunone'da başta 3D Oyunlar olmak üzere bir çok gelişmiş grafiklere sahip oyunlar bulunmaktadır. Sizlere ücretsiz olarak en iyi oyunları sunmak için durmadan çalışıyoruz.